Про нас

Продаж підвісних моторів Hidea (Хайді) стартувала в кінці 2008 року. Вже у 2010 році бренд почав «бити рекорди» з популярності на ринках Європи.

Причиною великого попиту на човнові мотори Хайді є висока технологічність та професійність виробництва. Компанія інвестує десятки мільйонів у розвиток виробничих ліній та власний науково-дослідний центр, який займається розробкою і тестуванням нових моделей. Обладнання для них імпортується з Німеччини, Швеції, Японії, Тайваню.

Компанія володіє заводом у Ханчжоу (Китай) із виробничою потужністю 100 000 одиниць продукції на рік. А також базою з виробництва запчастин загальною площею більше 10 000 м2 у китайській провінції Чжецзян.

За лічені роки продаж підвісних моторів Hidea швидко вийшла на світовий рівень. Більше 70% продукції експортується в США, країни Південної Америки, Європу, Африку, країни Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Розробники приділяють особливу увагу екологічності, стабільності роботи двигунів та захисту від корозії. Зокрема – в солоній воді. Переважна більшість покупців характеризує моделі Хайді, як доволі тихі, продуктивні й економні.

Практичні переваги човнових моторів Хайді доводить мінімальний відсоток звернень за гарантійним ремонтом (близько 0,5% покупців) та безліч вдячних відгуків (більше 40 тис. за рік).

Підвісні човнові мотори Hidea схвалені міжнародною системою якості ISO 9001:2000, забезпечені сертифікатами CE, EPA, VCA. Виробництво запчастин відповідає вимогам стандарту ISO/TS/16949.

Сьогодні кожен власник човна в Україні має змогу купити човновий мотор Hidea за вигідною ціною. Для цього ми й створили інтернет-магазин hidea.com.ua.

Популярні моделі моторів Hidea

Бренд Хайді – це широкий вибір 2-х такних та 4-х тактних двигунів для невеликих і середніх плавзасобів.

Це надувні та корпусні човни, легкі катери, вітрильники і яхти. На більш важких плавзасобах підвісні мотори Hidea виконують функцію допоміжних або аварійних.

В нашому інтернет-магазині представлені найпопулярніші моделі, які заслужили схвалення тисяч покупців в усьому світі і пройшли випробування в різних умовах.

У нас ви можете швидко купити човновий мотор Hidea, обравши за такими характеристиками:

  1.   Потужність мотора (від 2,5 до 40 к.с.).
  2.   Довжина дейдвуда (381, 508 мм).
  3.   Система запалювання (CDI, TCI).
  4.   Тип запуску (електричний, ручний).
  5.   Керування (дистанційне або румпельне).
  6.   Тип паливного бака (вбудований, вбудований зовнішній, зовнішній).
  7.   Об’єм паливного баку (0,9-24 л).
  8.   З генератором (12V) або без нього.
  9.   Ціна (від 8189 до 81567 грн).

На всі моделі Хайді поширюється офіційна гарантія тривалістю 48 місяців.

Ми знаємо, що наші ціни – найнижчі. Та ми не лише здійснюємо продаж підвісних моторів Hidea, але й надаємо професійний пост-продажний сервіс і підтримку покупцям.

Ваше замовлення надійде до вас у найкоротший строк, у повній заводській комплектації та в оригінальній упаковці. До кожного товару додається технічна документація.

Заходьте у каталог і обирайте човновий мотор Хайді для кращого відпочинку на воді!

Всі результати пошуку